betclic

Mateusz Mak: Musimy zacząć strzelać gole

Ostatnia aktualizacja: 27/02/16 13:39, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

– Nasza defensywa spisuje się dobrze, ale w ofensywie musimy się poprawić. I tutaj pojawia się m.in. moja rola. Musimy zacząć strzelać gole – przyznał tuż przed meczem z Lechią Gdańsk zawodnik Piasta Gliwice, Mateusz Mak.

– Wciąż słyszę, że mogę zmierzyć się z bratem. Jasne, to będzie pewien smaczek tego spotkania, ale dla mnie przede wszystkim liczy się zwycięstwo Piasta. Ja z Marcinem Pietrowskim wiemy sporo na temat Lechii i na pewno postaramy się jakoś tę wiedzę spożytkować, ale głównie patrzymy na nas samych. To od nas zależy jak ten mecz będzie wyglądać – stwierdził 24-latek, cytowany przez "piast-gliwice.eu".

– Z tego co wiem, w Gdańsku ta murawa jest nieco lepsza niż nasza w ostatnim meczu. Ale brat radził, żebym wkręcił sobie jednak dłuższe korki, bo wciąż jest grząsko
– zaznaczył były młodzieżowy reprezentant Polski.

– Nasza defensywa spisuje się dobrze, ale w ofensywie musimy się poprawić. I tutaj pojawia się m.in. moja rola. Musimy zacząć strzelać gole. Dodatkowo nałożą się podobne ustawienia, bo Lechia też przeszła na system 3-5-2. Zobaczymy, co z tego wyniknie – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela