Mathieu przeszedł operację kolana

Ostatnia aktualizacja: 31/03/16 17:26, Komentarzy: 1

0
1

Obrońca Barcelony, Jeremy Mathieu przeszedł udaną operację łąkotki w prawym kolanie –poinformowano na stronie internetowej "Blaugrany". Jego przerwa w grze potrwa od sześciu do ośmiu tygodni.

Mathieu urazu kolana doznał podczas wtorkowego spotkania z Rosją. Na boisku pojawił się po przerwie, ale osiem minut później zmienił go Lucas Digne. Mecz zakończył się wygraną "Trójkolorowych" 4:2.

Mathieu w bieżącym sezonie rozegrał 19 meczów w Primera Division. Zaliczył w nich dwie asysty.

To kolejny zawodnik Barcelony, który ma problemy zdrowotne. Z kontuzjami zmagają się również Jordi Alba, Sergio Busquets, Ivan Rakitić, Anders Iniesta, Sandro Ramirez i Adriano.