betclic

Matras: Pogoń będzie szła w górę tabeli

Ostatnia aktualizacja: 08/08/16 14:20, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

– Nasze obecne miejsce to efekt słabego początku i wiemy, że będziemy szli w górę tabeli. Dlatego do Lubina przyjechaliśmy z jasnym celem wygrania meczu, nikt nie myślał o remisie – przyznał w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Pogoni Szczecin, Mateusz Matras.

Zagłębie Lubin zremisowało przed własną publicznością z Granatowo-Bordowi 1:1 (0:0). Na listę strzelców po stronie przyjezdnych wpisał się Kamil Drygas. Natomiast do wyrównania doprowadził Łukasz Janoszka.

Portowcy, którzy po 4. kolejkach LOTTO Ekstraklasy plasują się na czternastej lokacie, wciąż pozostają bez zwycięstwa w bieżących rozgrywkach ligowych.

– Kilka błędów kosztowało nas stratę dwóch oczek. Kreowaliśmy i kontrolowaliśmy grę przez większość meczu, stwarzaliśmy więcej okazji. Chyba za bardzo cofnęliśmy się po strzeleniu gola. Nie było to potrzebne –
powiedział Mateusz Matras, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

– Nasze obecne miejsce to efekt słabego początku i wiemy, że będziemy szli w górę tabeli. Dlatego do Lubina przyjechaliśmy z jasnym celem wygrania meczu, nikt nie myślał o remisie, ani o tym, że nie można z nimi wygrać. Zabrakło niewiele – kontynuował.

– Nie jestem zadowolony ze swojego występu. Zaliczyłem sporo strat, piłka mnie nie słuchała. Z czasem powinno być lepiej. Zdecydowanie potrzebuję gry. Tylko wtedy ma się odpowiednią pewność siebie i potem widać to gołym okiem na boisku – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela