betclic

Matras: Sparingi traktujemy jako rozbieganie po ciężkich treningach

Ostatnia aktualizacja: 17/01/16 15:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Pogoń Szczecin wygrała spotkanie sparingowe z Mewą Resko 4:0 (2:0). Tuż po meczu zawodnik Portowców, Mateusz Matras przyznał, iż potraktowali oni starcie kontrolne z niżej notowanym rywalem jako rozbieganie po ciężkich treningach. 

Na listę strzelców po stronie prowadzonych przez Czesława Michniewicza Granatowo-Bordowych wpisywali się odpowiednio Patryk Paczuk, Wladimer Dwaliszwili, Adam Nagórski oraz tuż przed końcem rywalizacji Jakub Czerwiński.

- Ciężki tydzień za nami. Dużo pracujemy nad siłą, wytrzymałością i sparingi są potrzebne, żeby to rozbiegać i powalczyć - powiedział 24-latek, cytowany przez oficjalną stronę internetową ekstraklasowego zespołu. 

- Wiadomo, że obóz przygotowawczy między rundami różni się od letniego. Rano mamy zajęcia budujące siłę i wzmocnienie, a po południu są to już zajęcia piłkarskie z trenerem. Jest to dobrze połączone i fajnie wygląda, także mam nadzieję że będziemy dobrze przygotowani do meczów ligowych - kontynuował.

- Wyjazd do Turcji będzie swoistym szokiem termicznym, cały czas gramy na boiskach ze sztuczną nawierzchnią, a w Turcji będziemy mogli zagrać już na trawie. Myślę, że to nam pomoże w lepszym przygotowaniu do sezonu - dodał podstawowy zawodnik Portowców.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!