betclic

Matras: Walczymy o pierwszą ósemkę

Ostatnia aktualizacja: 12/12/15 08:10, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Podopieczni Czesława Michniewicza przygotowują się do ostatniego meczu przy Twardowskiego w 2015 roku. Ich rywalem będzie drużyna Podbeskidzia Bielsko-Biała, która straciła 32 bramki w 19 meczach. Jest to najsłabszy wynik w ekstraklasie, ale „Górale” aż 15 z nich dali sobie strzelić w trzech meczach.

- Nawet nie znam takich szczegółów, może i lepiej. Nie można brać sobie tego do serca. Najważniejsze jest aby zdobyć przynajmniej o jedną bramkę więcej od nich. Nawet jeśli mecz z Podbeskidziem będzie wyglądał tak jak ten w Łęcznej, to będziemy mieli 3 punkty i ja będę zadowolony. Zresztą - wystarczy sobie przypomnieć, w jakich okolicznościach wygraliśmy w Bielsku-Białej – podkreśla Mateusz Matras w rozmowie z oficjalną stroną Dumy Pomorza.

- Wydaje mi się, że to drużyna, która potrafi mocno powalczyć. Z przodu mają zawodników nieodpuszczających metra na boisku. Trener powiedział nam nawet dzisiaj na odprawie, że Podbeskidzie znacznie lepiej spisuje się na wyjazdach. Wynik jest zawsze sprawą otwartą. Mam nadzieję, że będziemy dobrze przygotowani, a właściwie to wiem, że tak będzie. Jeśli damy z siebie maksimum, to jestem pewien, że ugramy punkty – zapewnia „Matrix”.

Do zakończenia tegorocznych rozgrywek zostały już tylko dwa pojedynki – 18 grudnia „Granatowo-Bordowi” zakończą ligowe granie przy Reymonta w Krakowie. - Chcemy ugrać jak najwięcej "oczek" już teraz, żeby do wiosny przygotowywać się w spokoju, a potem konsekwentnie i krok po kroku dążyć do awansu do pierwszej ósemki. Jeśli wygramy dwa najbliższe mecze, to będzie nam dużo łatwiej – przyznaje pomocnik Pogoni cytowany przez pogonszczecin.pl.

Sytuacja kadrowa Dumy Pomorza nie uległa zmianie. Trener dysponuje cały czas tą samą grupą zawodników. Wszyscy z nich byli w poniedziałek w Łęcznej, a potem odbyli podróż powrotną do stolicy Pomorza Zachodniego.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela