betclic

Matus Putnocky: Cieszę się, że grałem dla Ruchu Chorzów

Ostatnia aktualizacja: 21/05/16 13:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

– Nigdy w żadnym klubie nie miałem takich fanów. Mam nadzieję, że gdy przyjadę tu na mecz nie będą na mnie gwizdać – przyznał w swoim ostatnim wywiadzie były już zawodnik Ruchu Chorzów, Matus Putnocky.

Były gracz Slovana Bratysława w barwach Niebieskich rozegrał we wszystkich możliwych rozgrywkach w sumie pięćdziesiąt dwa spotkania. Puścił w nich 68 bramek. Od nowego sezonu Słowak będzie grał w Lechu Poznań.

– Bardzo dobrze będę wspominał ten klub. Ruch dał mi możliwość grania w Ekstraklasie w momencie, gdy miałem trudną sytuację na Słowacji. Cieszę się, że tu trafiłem. Zawsze była tu dobra atmosfera, zarówno w szatni, jak i na boisku
– powiedział 31-letni bramkarz, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

– Najlepiej wspominam wyjazdowe zwycięstwo z Górnikiem 2:0. Atmosfera po meczu była niesamowita, nigdy w życiu nie przeżyłem czegoś takiego. Chłopaki mówili, że będą nas z autokaru wynosić na rękach, ale ja w to nie wierzyłem – zaznaczył.

– Zawsze, gdy wychodziłem na boisku czułem się fajnie, że ktoś mnie wspiera. Nigdy w żadnym klubie nie miałem takich fanów. Mam nadzieję, że gdy przyjadę tu na mecz nie będą na mnie gwizdać
– dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela