betclic

Matus Putnocky: Jesteśmy rozpędzeni

Ostatnia aktualizacja: 22/11/16 12:41, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

– Jesteśmy rozpędzeni. Po ostatnich spotkaniach atmosfera w szatni jest bardzo dobra. Na boisku też wszystko wygląda bardzo dobrze – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie piłkarz Lecha Poznań, Matus Putnocky.

Kolejorz pokonał przed własną publicznością Śląsk Wrocław 3:0 w meczu 16. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Na listę strzelców po stronie gospodarzy wpisywali się odpowiednio Darko Jevtić oraz Marcin Robak, który dwa razy wpakował futbolówkę do siatki Lubosa Kamenara.

– Dobrze nam się gra. Nie straciliśmy bramki w trzecim kolejnym meczu i z tego powodu bardzo się cieszymy. W tych spotkaniach pokazaliśmy się z dobrej strony. Zagraliśmy dobre spotkanie w defensywie i mam nadzieję, że tak będzie w kolejnych spotkaniach – przyznał Matus Putnocky, cytowany przez "lechpoznan.pl".

– Na razie gramy dobrze i z tego bardzo się cieszymy. To, że nasza defensywa funkcjonuje ostatnio na fajnym poziomie jest dla nas bardzo istotne. Cieszę się też z tego, że jesteśmy skuteczni pod bramką rywala. Zdobyliśmy dziesięć bramek w trzech meczach – zaznaczył.

– Jesteśmy rozpędzeni. Po ostatnich spotkaniach atmosfera w szatni jest bardzo dobra. Na boisku też wszystko wygląda bardzo dobrze. Musimy robić swoje, a wtedy jestem przekonany, że będzie jeszcze lepiej
– dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela