betclic

Mazek: Powołanie to wyróżnienie dla mnie i klubu

Ostatnia aktualizacja: 23/03/16 11:49, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Nie ważne czy trener wpuści mnie od pierwszej minuty czy wejdę z ławki, ale na pewno będę chciał się pokazać z dobrej strony - przyznał zawodnik Ruchu Chorzów, Kamil Mazek tuż przed meczem kontrolnym reprezentacji Polski do lat 21 z Finlandią.

- Większość z nas ma za sobą mecze w swoich klubach podczas minionego weekendu, także na treningach pojawiło się wiele ćwiczeń taktycznych. Zajęcia nie są na wysokich obciążeniach, bo wiadomo, że dopiero co graliśmy
- stwierdził młody gracz, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

- Tworzymy tutaj największą grupę powołanych z jednego klubu. Siła "Niebieskich" na obecnym zgrupowaniu jest większa niż na tych poprzednich, co nas bardzo cieszy. To pokazuje głównie jaką siłę w swoim składzie ma Ruch Chorzów, który stawia na młodzież i może pochwalić się zawodnikami w młodzieżowej reprezentacji Polski
- zaznaczył.

W sumie z ekipy prowadzonej przez Waldemara Fornalika zostało powołanych czterech piłkarzy. Oprócz Kamil Mazka nominację otrzymali Łukasz Moneta, Patryk Lipski oraz Mariusz Stępiński.

- To jest ogromne wyróżnienie zarówno dla nas jak i dla klubu. Nie ważne czy trener wpuści mnie od pierwszej minuty czy wejdę z ławki, ale na pewno będę chciał się pokazać z dobrej strony w każdej minucie meczu - dodał niezwykle utalentowany pomocnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela