betclic

Mazzarri i Conte uścisną sobie ręce, ale przyjaciółmi nie są

Ostatnia aktualizacja: 19/08/16 19:14, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Marco Iacobucci EPP/Shutterstock

Na piątkowej konferencji prasowej szkoleniowiec londyńskiej Chelsea, Antonio Conte i opiekun Watford FC, Walter Mazzarri opowiedzieli o wzajemnych stosunkach - relacjonuje "Sky Sports". 

- Widziałem go na spotkaniu trenerów. Rozmawiałem z nim o nowych doświadczeniach. Jest to dla niego wielkie wyzwanie, widziałem, że jest bardzo skoncentrowany. Kiedy walczyliśmy o tytuł we Włoszech, każdy myślał o swoim klubie. Nasze relacje są bardzo normalne, mam szacunek do niego i jego pracy. Myślę, że to świetny menedżer i uścisnę mu rękę, nie ma problemu - powiedział trener The Blues. 

Trener Watford zapytany o to, czy łączą go z włoskim taktykiem przyjacielskie stosunki, powiedział: - Przyjaciel to bardzo ważne pojęcie. Szanuję Conte jako osobę i menedżera. Przyjaźń to inna sprawa, ale podziwiam go jako człowieka. Podaliśmy sobie ręce. On nawet odwiedził mnie w Interze, przyszedł na trening. Mamy wzajemny szacunek. Ale mam tylko kilku prawdziwych przyjaciół. Rozumiem przyjaźń w inny sposób - zakończył Mazzarri.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
Lordthebest
Zarejestrowany od: 634 dni
Ilość komentarzy: 333
Oceny: +3207
Kibicuje:
Chelsea Londyn Borussia Dortmund Polska Real Madryt
19.08.2016 / 22:04:41
Chodzi o to że obaj rywalizowali o tytuł we Włoszech w latach 2011-2014 kiedy Mazzarri prowadził Napoli i Inter a Conte Juventus ;)
Junior
RVD
Zarejestrowany od: 295 dni
Ilość komentarzy: 67
Oceny: +461
Kibicuje:
Chelsea Londyn Polska
19.08.2016 / 20:37:32
Mógłby mi ktoś powiedzieć czy między tymi dwoma panami był w przeszłości jakiś konflikt?

Tabela