betclic

McClaren: "MU potrafi zdominować, jeśli ma swój dzień"

Ostatnia aktualizacja: 12/01/16 17:07, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Thomas Rodenbücher, wikicommons

Newcastle United zmierzy się we wtorek z Manchesterem United w ramach 21. kolejki Premier League. Menedżer "Srok", Steve McClaren powiedział przed meczem, że wsparcie kibiców może okazać się kluczem do zwycięstwa.

- MU to niezwykle niebezpieczny zespół, który posiada znakomitych zawodników. Kiedy mają swój dzień, potrafią przejąć kontrolę na boisku. Nie możemy na to pozwolić - przyznał 54-latek cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

- Nadal liczą się w walce o tytuł, nie można z niej wykluczyć nikogo z czołowej siódemki. Musimy zagrać tak, jak w poprzednich spotkaniach, ale upewnić się, że tym razem osiągniemy lepszy rezultat - dodał.

- Rozpaczliwie pragniemy mieć kibiców po naszej stronie. Chcemy poczuć podobną atmosferę do tej, która towarzyszyła nam w meczach z Liverpoolem i Evertonem. To może mieć wpływ na nasz występ i pomóc zawodnikom. Potrzebujemy tego przeciwko MU - podsumował.

Newcastle odniosło do tej pory cztery ligowe zwycięstwa i znajduje się w strefie spadkowej. Obecnie ma na swoim koncie 17 punktów.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela