betclic

Mchitarjan: Wiem, że mogę odnieść sukces w MU

Ostatnia aktualizacja: 15/11/16 08:49, Komentarzy: 1

0
1
Fot. charnsitr / Shutterstock.com

Pomocnik Manchesteru United, Henrich Mchitarjan w rozmowie z angielskimi mediami wyznał, że zrobi wszystko, by przekonać do siebie Jose Mourinho. Ormianin ma nadzieję, że portugalski szkoleniowiec będzie częściej korzystał z jego usług.

- Nie poddaje się, jeśli napotykam na przeszkody. Po prostu robię wszystko, by osiągnąć zamierzone cele. Nie otrzymuje zbyt często szans na grę, więc muszę zrobić wszystko, by dostać taką możliwość - mówił piłkarz Czerwonych Diabłów.

- Wiem, że mogę odnieść sukces w Manchesterze United, chcę pokazać wszystkim, że zasługuję na to, aby być kluczowym piłkarzem w drużynie i w Premier League - dodał były gracz Borussii Dortmund.

- Uważam, że Mourinho to wspaniały trener z fantastycznymi osiągnięciami. Nie jestem rozczarowany, wiem, że czekają mnie kolejne wyzwania
- zapewnił 27-latek.

- To nie zarobki sprawiły, że przeniosłem się do Manchesteru. Zdecydowałem się na ten krok ze względu na fanów, trenera i fakt, że jest to jeden z najlepszych klubów
- wyjawił Mchitarjan.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
leniwiec
Zarejestrowany od: 274 dni
Ilość komentarzy: 2015
Oceny: +7118
Kibicuje:
Manchester United Tottenham Hotspur Real Madryt
15.11.2016 / 18:49:45
Jednym z najlepszych klubów był, teraz jest jednym z największych. Do najlepszych im brakuje przez katastrofę o imieniu Louis Van Gaal. Mourinho może odwrócić ten trend jednak może nie w tym roku. Byle była pierwsza czwórka, nie ma co być pazernym i liczyć, że już w pierwszym sezonie wprowadzi wszystko co chce wprowadzić. To tak nie działa.

Tabela