ME U-21: Anglia wyszła z trudnej sytuacji. Ważna wygrana

Ostatnia aktualizacja: 19/06/17 20:03, Komentarzy: 3

0
3

Reprezentacja Anglii pokonała Słowację 2:1 w poniedziałkowym meczu drugiej kolejki grupy C piłkarskich mistrzostw Europy do lat 21, które odbywają się w Polsce. Do przerwy to jednak Słowacy byli na prowadzeniu.

Na Kolporter Arenie w Kielcach pierwszego gola dla "Synów Albionu" Alfie Mawson, który wpisał się na listę strzelców w 50. minucie. Drugie trafienie na rzecz Anglików zanotował Nathan Redmond, pewnym strzałem pokonując golkipera rywali.

Jedyną bramkę dla Słowacji zdobył w 24. minucie Martin Chrien, który wpakował futbolówkę do siatki strzałem głową.

Anglia w następnej kolejce zagra z Polską, a Słowacja zmierzy się ze Szwecją.