Mecz Słowacja - Anglia ustawiony? Piłkarz oskarża sędziego

Ostatnia aktualizacja: 06/09/16 12:50, Komentarzy: 16

10
16

Słowacja przegrała z Anglią 0:1 w meczu pierwszej kolejki eliminacji mistrzostw świata. Jan Durica twierdzi, że mecz był ustawiony.

Słowacy grali w dziesiątkę od 57. minuty, gdy drugą żółtą kartkę obejrzał Martin Skrtel. Długo bronili bezbramkowego remisu, a gola stracili dopiero w piątej minucie doliczonego czasu gry. Do siatki trafił Adam Lallana. Taki przebieg meczu wzbudził podejrzenia Duricy, który oskarżył sędziego Milorada Mazicia o sprzyjanie Anglikom.

- Tylko jedna drużyna wywalczy bezpośredni awans do mistrzostw świata. Dlaczego miałaby to osiągnąć inna reprezentacja niż Anglia? - pyta Durica.

- Anglicy nie byli naszymi jednymi przeciwnikami w tym meczu. Sędzia doskonale wiedział, co ma robić - uważa reprezentant Słowacji.

Poza tymi drużynami w grupie F eliminacji mundialu grają jeszcze Litwa, Słowenia, Szkocja i Malta.
Źródło: Daily Mail
kitkas
Zarejestrowany od: 504 dni
Ilość komentarzy: 1149
Oceny: +10316
Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan
06.09.2016 / 18:14:14
Przegrany zawsze szuka dziury w całym,najlepiej zrzucić wszystko na sędziego,gdyby Słowacja strzeliła bramkę w 95 minucie,to byłoby gadanie? nic a nic.
Blackrist
Zarejestrowany od: 1495 dni
Ilość komentarzy: 3360
Oceny: +17736
Jagiellonia Białystok Polska
06.09.2016 / 15:44:42
Frustracja sięga zenitu, gdy bramkę na 0:1 traci się w 95. minucie meczu, a doliczone były 4...
mateo89
Zarejestrowany od: 120 dni
Ilość komentarzy: 1430
Oceny: +8841
Borussia Dortmund Niemcy Juventus Turyn Polska Real Madryt
06.09.2016 / 15:12:05
Anglia grala i bedzie gral piach... gwiazdeczki ktore zarabiaja niewyobrazalne pieniadze ktorym starac juz sie nie chce, wystarczy spojrzec na angielskie druzyny na europejskich podworkach, ta sama sytuacja.
Oceny: +2901
Olympique Lyon Inter Mediolan Wisła Kraków Lech Poznań Polska Olimpia Elbląg Termalica Nieciecza
06.09.2016 / 14:53:38
Wystarczy spojrzeć na statystyki meczu. Tam jest napisane ile Słowacy oddali strzałów, posiadanie piłki i odgwizdane faule zarówno dla Anglii jak i Słowacji.
06.09.2016 / 14:40:57
Czy to sędzia zabronił Słowakom strzelać na bramke przeciwnika albo kazał Skrtelowi odwalić takie prostactwo w 57 minucie? Bez przesady. Bo przewinień odgwizdał praktycznie po równo z obu stron (13-12 dla Słowacji).
erris
Zarejestrowany od: 216 dni
Ilość komentarzy: 81
Oceny: +1841
Bayern Monachium Polska
06.09.2016 / 14:17:12
Durica chyba zapomniał, że przez 90 minut meczu Słowacy nie oddali żadnego strzału na bramkę (nawet niecelnego). Może w tym należy upatrywać przyczyn porażki zamiast dorabiać teorie spiskowe?
poohatz
Zarejestrowany od: 1346 dni
Ilość komentarzy: 280
Oceny: +1225
Borussia Dortmund
06.09.2016 / 14:15:35
Anglikom musi ktoś pomagać po ostatniej porażce z krajem rybaków na ME... jeśli nie sędzia to kto?
Fives
Zarejestrowany od: 1074 dni
Ilość komentarzy: 3842
Oceny: +21484
Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Stomil Olsztyn
06.09.2016 / 13:58:11
Chyba nikt z nas nie oglądał tego meczu, bo był jednocześnie z naszymi. Ale kto wie, korupcja w piłce nożnej była, jest i będzie...
Americano
Zarejestrowany od: 131 dni
Ilość komentarzy: 1506
Oceny: +7121
06.09.2016 / 13:44:39
Już na Euro było widać, że Słowacja wygląda dużo lepiej od Anglii. A nie oszukujmy się, jednak marka Anglii bardziej się liczy w świecie
schnor25
Zarejestrowany od: 1533 dni
Ilość komentarzy: 1109
Oceny: +8602
Arsenal Londyn Pogoń Szczecin
06.09.2016 / 13:09:22
Nie oglądałem spotkania, więc nie wiem czym sędzia kręcił lody, ale jedno jest pewne, za takie aluzje przyfasolą mu jakąś karę.
Oceny: +1616
Argentyna Boliwia Chile Kolumbia Ekwador Everton Crystal Palace FC PSG Paragwaj Peru
06.09.2016 / 17:55:45
Oczywiście, że każdy ma prawo do swojej opinii, ale to, co powiedział Durica podchodzi już pod pomówienie.
cebulowyskrzat
Zarejestrowany od: 729 dni
Ilość komentarzy: 1114
Oceny: +8448
Pogoń Szczecin
06.09.2016 / 14:34:33
Do opinii oczywiście każdy ma prawo ale nie może oskarżać kogoś jeśli nie ma dowodów. I nie chodzi tu o poprawnośc polityczna itp. Jeśli ma dowody na to że sędzia zrobił wałek to niech to zgłosi do odpowiednich organów. A jeśli nie ma to niech lepiej się tak nie wypowiada bo sędzia jeszcze go pozwie i tyle wyjdzie z jego gadania.