betclic

"Mecz z Lechem to dla nas przygoda"

Ostatnia aktualizacja: 17/09/15 09:22, Komentarzy: 0

0
0
Fot. facebook.com/osbelenenses

- Musimy zagrać w sposób zorganizowany, a przede wszystkim pokazać dużą waleczność i agresywność. To może doprowadzić nas do zwycięstwa - mówił szkoleniowiec CF Os Belenenses Ricardo Sa Pinto przed czwartkowym starciem z poznańskim Lechem.

- Tak daleko awansowaliśmy po raz pierwszy od 2007 roku i wiem, że zawodnicy będą bardzo zmotywowani, by pokazać się w Poznaniu z jak najlepszej strony. Dla nas to przygoda i chcemy z niej wyciągnąć jak najwięcej, dlatego postaramy się o niespodziankę i awans do kolejnej rundy - zapewniał Sa Pinto cytowany przez oficjalną stronę Kolejorza.

A jak opiekun CF Os Belenenses ocenił poznański zespół? - Lech jest bardzo utytułowaną drużyną i stać ich na awans do kolejnej rundy Ligi Europy. Musimy podejść do niego z szacunkiem, ponieważ to aktualny mistrz kraju i zdobywca Superpucharu Polski. Kolejorz na pewno będzie chciał dominować i od początku spotkania będzie dążył do zdobycia bramki - zauważył.

- Lech często zmienia system, ponieważ może grać w systemie 1-2-3-4 lub 4-4-2. Często rozciągają grę zawodników takich jak Hamalainen czy Thomalla. Zdarza się, że kapitan Trałka zapuszcza się do przodu. Tak naprawdę cała drużyna Lecha ma bardzo wysoką jakość. Nie ma dla nas żadnego znaczenia to, że Kolejorzowi nie idzie w lidze. Jutro wszystko może wyglądać inaczej. Widziałem spotkanie mistrzów Polski z Videotonem, a tam poznańska drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!