betclic

"Mecz z PSG to będzie widowisko"

Ostatnia aktualizacja: 28/07/15 14:49, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Kuebi, wikicommons

Przed Vive Tauron Kielce ciekawy mecz. O nim i o przygotowaniach do sezonu opowiadał Grzegorz Tkaczyk.

- Okres wolnego minął szybko. Trudno nazwać to w moim wypadku wakacjami. Byliśmy cały czas na miejscu w domu, mieliśmy dużo obowiązków związanych z dziećmi. Nie wyjeżdżaliśmy z Kielc, poza wypadem na ślub i wesele Krzyśka Lijewskiego - stwierdził w rozmowie z oficjalną stroną Vive Tauron Kielce kapitan mistrzów Polski Grzegorz Tkaczyk.

- Wiemy na co możemy być przygotowani. W każdym roku jest to bardzo ciężki okres. Musimy mocno przyłożyć się do pracy i szlifować formę. Jeśli chodzi o nowości, to w tym roku pojedziemy także na obóz. Na pewno jest to jakiś mały znak zapytani i ciekawość jak to będzie wyglądało, ale na pewno będziemy mogli w ciszy i spokoju przygotowywać się do trudów sezonu - dodał.

Przygotowania zmienią się również trochę pod względem kadrowym. W zajęciach będą brali udział także młodzi zawodnicy. - To bardzo dobry pomysł, że młodzi zawodnicy dołączą do zespołu w sezonie przygotowawczym. Będą mogli się czegoś nauczyć i podpatrzeć. W trakcie zajęć będzie więcej zawodników i to również na plus. Dla tych młodych zawodników na pewno to będzie pozytywny okres - ocenił.

- Z PSG szykuje się wielkie widowisko. To bardzo fajny pomysł zagrać z tak renomowanym rywalem w jednej z najpiękniejszych hal sportowych w Polsce. To także dobre przetarcie przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy. Zapowiada się bardzo dobra frekwencja i wielkie święto piłki ręcznej. My się z tego powodu bardzo cieszymy. To będzie prestiżowy mecz i na pewno będziemy mieli na uwadze to starcie w przygotowaniach do sezonu - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!