Mecze towarzyskie: Zwycięstwo Stanów Zjednoczonych

Ostatnia aktualizacja: 29/05/16 10:12, Komentarzy: 0

0
0

Stany Zjednoczone pokonały Boliwię 4:0 w towarzyskim meczu rozegranym na Children's Mercy Park w Kansas City. Dla "The Yanks" było to czwarte zwycięstwo z rzędu.

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2:0. Trafienia zaliczyli Gyasi Zardes i John Brooks. Po przerwie kolejnego gola zdobył Zardes, a wynik na 4:0 ustalił Christian Pulisić.

Dla obu drużyn był to ostatni sparing przed Copa America Centenario. Stany Zjednoczone będą w nim rywalizowały w grupie z Kolumbią, Kostaryką i Paragwajem, a rywalami Boliwii będą Panama, Chile i Argentyna.

W związku z setną rocznicą Copa America, turniej po raz pierwszy odbędzie się w Stanach Zjednoczonych i weźmie w nim udział sześć reprezentacji ze strefy CONCACAF. Mistrzostwa potrwają od 3 do 26 czerwca.