betclic

Medhi Benatia: Zostaję w Juventusie

Ostatnia aktualizacja: 28/12/16 21:19, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Marco Iacobucci EPP/Shutterstock

Od jakiegoś czasu rosyjskie media donoszą, iż Spartak Moskwa zastanawia się nad sprowadzeniem Medhiego Benatii, jeśli z opcji wykupienia zawodnika Bayernu Monachium nie skorzysta Juventus. Tymczasem sam zainteresowany zapewnia, że nie zamierza opuszczać Starej Damy i zrobi wszystko, by przekonać do siebie sztab szkoleniowy. 

Obrońca jest wypożyczony do Bianconerich do końca obecnego sezonu. W umowie zawartej między klubami jest opcja dokonania transferu definitywnego za 17 milionów euro. 

Za każdym razem, gdy grałem, starałem się dawać z siebie wszystko. Obecnie Massimiliano Allegri wybiera innych i szanuję to. Zawsze respektuję decyzje trenerów - zapewnił Benatia.

Przede wszystkim skupiam się na rozegraniu dobrych zawodów podczas Pucharu Narodów Afryki, które są dla mnie ważnym celem. Wtedy wrócę do klubu ambitny i gotowy do gry – powiedział stoper i równocześnie zadeklarował, że Juventusu opuszczać nie zamierza.

Benatia w obecnym sezonie rozegrał 10 spotkań we wszystkich rozgrywkach. Jego umowa z Bayernem obowiązuje do końca czerwca 2019 roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 311 dni
Ilość komentarzy: 7171
Oceny: +20310
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
30.12.2016 / 11:54:30
Ja nie chacziu do Moskwy. ;)

Tabela