betclic

Media: Allegri dzwonił do Pjanicia. Coraz bliżej transferu?

Ostatnia aktualizacja: 16/05/16 22:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. marco iacobucci/Shutterstock

Włoskie media donoszą, i trener Juventusu, Massimiliano Allegri, rozmawiał telefonicznie z pomocnikiem Romy, Miralemem Pjanicem, i namawiał go do zmiany barw klubowych. On sam temu zaprzeczył.

- Miralem jest jednym z najlepszych środkowych pomocników w Europie i myślę, że zdaje sobie z tego sprawę, ale ja nie dzwoniłem do niego. Nie pozwoliłbym sobie na to - przyznał Allegri.

W przyszłym tygodniu ma dojść do spotkania z agentem Bośniaka i dopięcia ostatnich szczegółów. Włodarze Starej Damy mieli ponoć oznajmić przedstawicielom Romy, że są skłonni zapłacić cenę wykupu zawodnika zapisaną w jego umowie. 

Tymczasem kilka tygodni wcześniej prezydent rzymian, James Pallotta zapewniał, że Pjanić nie zostanie sprzedany i pozostanie w klubie ze Stadio Olimpico.

- Doniesienia mediów sugerują, że jest możliwość odejścia Pjanicia. To nie jest prawda, a ja nie rozważam takiej możliwości. Chciałbym, żeby został w klubie. Jestem zmęczony tymi plotkami. To wszystko jest krzywdzące dla naszej drużyny - zaznaczył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela