Media: James wkurzony na Zidane'a: "Kur.. mać, nigdy nie da mi całego meczu!"

Shutterstock
Gdy w zespole jest zbyt dużo gwiazd, nie każdy otrzymuje tyle minut, ile by chciał. Przekonują się o tym w Realu Madryt, gdzie kolejny raz pretensje o brak odpowiedniej ilości czasu na boisku ma James Rodriguez.

W środę Real wygrał z Leganes 4:2, a od pierwszej minuty - co w tym przypadku nieczęste - na murawie przebywał właśnie Kolumbijczyk. Ale nawet bramka i asysta nie sprawiły, że dotrwał do końca meczu.

Zinedine Zidane postanowił bowiem ściągnąć pomocnika kwadrans przed końcem. Dziennikarze telewizji Cuatro z ruchu ust zawodnika wyczytali, że ten schodził ze słowami "Kurwa mać, nigdy nie da mi całego meczu!". James spoczął na ławce rezerwowych nie podając wcześniej ręki swojemu trenerowi.

- Na razie z nim nie rozmawiałem, ale to normalne, że się wścieka. Każdy chciałby grać 90 minut, on może tyle nie dostaje, ale jest dla nas bardzo ważny - przyznał po meczu Zidane, zapytany o całą sytuację.

James już parokrotnie wyrażał w tym sezonie niezadowolenie ze swojej pozycji w drużynie. Prasa co kilka tygodni donosi o kolejnym klubie zainteresowanym sprowadzeniem Kolumbijczyka. Najczęściej wymienia się Chelsea oraz Juventus.