betclic

Media: Menedżer West Ham do zwolnienia

Ostatnia aktualizacja: 19/09/16 14:00, Komentarzy: 2

0
2
Fot. CosminIftode / Shutterstock.com

Slaven Bilić, menedżer West Hamu United może zostać zwolniony. To efekt bardzo słabego początku sezonu w Premier League - informuje "The Sun".

Działacze klubu ze stolicy planowali, że na początku przyszłego roku podpiszą z chorwackim szkoleniowcem nowy kontrakt. Według doniesień, pierwsze rozmowy na temat nowej umowy rozpoczęły się już przed miesiącem. Negocjacje zostały jednak wstrzymane ze względu na fatalne wyniki osiągane przez "Młoty".

West Ham wygrał zaledwie dwa razy w ostatnich 12 meczach. W sobotę przegrał z West Bromwich Albion 2:4. Po pięciu rozegranych kolejkach zajmuje 18. miejsce w tabeli Premier League, mając na swoim koncie trzy punkty.

Według "The Sun", Bilić może zostać zwolniony w przyszłym miesiącu, jeśli nie poprawią się wyniki drużyny. W następnej kolejce West Ham zagra przed własną publicznością z Southamptonem.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 317 dni
Ilość komentarzy: 7285
Oceny: +20487
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
25.09.2016 / 06:31:16
No i nic ciekawego dalej w WHU.
Junior
stefan_krul
Zarejestrowany od: 253 dni
Ilość komentarzy: 71
Oceny: -96
19.09.2016 / 14:36:48
Coś ten nowy stadion nie przyniósł im szczęścia, podejrzewałem, że tak może być, że za bardzo rozdmuchali oczekiwania po jednym świetnym sezonie. Jednak zwolnienie Bilica nawet za miesiąc będzie błędem, powinni mu dać ze 3 miesiące czasu na wyciągnięcie drużyny z dołka, bo WHU to wciąż jednak nie topowy zespół z wielką presją na super wyniki, a może Bilić pokaże jeszcze kunszt trenerski i przywróci ich do formy.

Tabela