betclic

Menedżer Evertonu: Gramy na miarę Ligi Mistrzów

Ostatnia aktualizacja: 26/09/15 14:00, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Pal2iyawit / Shutterstock.com

Szkoleniowiec Evertonu Roberto Martinez jest zadowolony z dotychczasowych występów swojej drużyny i wierzy, że jest wystarczająco silna, aby zapewnić sobie udział w Lidze Mistrzów.

- Nie musimy polegać na dyspozycji innych zespołów. Liczymy wyłącznie na swoje dobre występy i mamy nadzieję, że szybko osiągniemy wysoki poziom. W meczach z Southampton i Chelsea pokazaliśmy dyspozycję, która jest konieczna, aby dostać się do Ligi Mistrzów - powiedział 42-letni Hiszpan cytowany przez "The Guardian".

- Jeśli gralibyśmy tak co tydzień, mielibyśmy szansę na zdobycie ponad 70. punktów. Ciężko mi jednak przewidywać ile "oczek" uda nam się zebrać. Kiedy widzę jak gra West Ham i Crystal Palace, jestem przekonany, że wiele zespołów będzie walczyć o najlepszą czwórkę - dodał.

- Najważniejsza jest konsekwencja. To od nas zależy jak będziemy się prezentować w każdym meczu. Nie chodzi o to, żeby patrzeć na innych i koncentrować się na transferach pozostałych drużyn. Mam nadzieję, że będziemy się rozwijać przez nadchodzące osiem miesięcy - zakończył.

"The Toffees" przegrali do tej pory tylko jedno spotkanie i z dziewięcioma punktami zajmują szóste miejsce w tabeli. W następnym spotkaniu zmierzą się z West Bromwich Albion.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
zdzislawz
Zarejestrowany od: 886 dni
Ilość komentarzy: 4878
Oceny: +48125
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund
26.09.2015 / 14:08:19
Everton gra w tym sezonie bardzo dobrze , super mecz z Chelsea

Tabela