betclic

Menedżer Newcastle: Nie zamierzamy panikować

Ostatnia aktualizacja: 30/11/15 14:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Joe89316, wikicommons

Menedżer Newcastle United Steve McClaren przyznał w ostatnim wywiadzie, że cała drużyna "Srok" skupia się na poprawie swojej dyspozycji i dąży do przerwania złej passy.

W bieżących rozgrywkach Premier League ekipa z St. James' Park poniosła już osiem porażek. Obecnie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, mając w swoim dorobku dziesięć punktów.

- Początki w nowej pracy zawsze są trudne. Podobne doświadczenia mam z pobytu w Middlesbrough, kiedy w sezonie 2001/02 przegraliśmy pierwsze cztery mecze - powiedział 54-letni trener cytowany przez "FourFourTwo".

- Nasze wysiłki były bezcelowe i niektóry twierdzili, że nie mamy szans na poprawę. Przezwyciężenie tego stanu zajęło nam dobre sześć miesięcy. To był bardzo zły okres - dodał.

- W kolejnym roku odbudowaliśmy wiarę we własne możliwości, choć nie przyszło nam to łatwo. Myślę, że tutaj będzie podobnie, dlatego nie zamierzamy panikować. Z czasem nasza obecna sytuacja ulegnie poprawie i wszystko zacznie działać tak, jak powinno. W takich chwilach kształtuje się charakter - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!