betclic

Menedżer Sterlinga żałuje, że Klopp nie popracuje z jego piłkarzem

Ostatnia aktualizacja: 20/10/15 18:16, Komentarzy: 1

0
1
Fot. AGIF / Shutterstock.com

Agent Raheema Sterlinga, Aidy Ward przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że żałuje, iż 20-latek nie będzie mógł współpracować z Juergenem Kloppem, ponieważ byłaby ona niczym "spełnienie marzeń".

Reprezentant Anglii występował w drużynie z czerwonej części Merseyisde w latach 2012-2015. Podczas letniego okienka transferowego za rekordową sumę przeniósł się do Manchesteru City.

- Nowy menedżer Liverpoolu idealnie pasowałby do Raheema. Jest odpowiednio zdyscyplinowany, ma świetne pomysły i nie boi się próbować nowych rzeczy. Świetnie radzi sobie z prowadzeniem zespołu - powiedział Ward cytowany przez "Daily Mail".

- Czy współpraca Sterlinga z Kloppem byłaby dobrym scenariuszem? Tak, w stu procentach. Jestem o tym przekonany głównie ze względu na osobowość Niemca, który jest pełen pasji, emocji. Nastawiony jest on również na osiąganie sukcesów - dodał.

- Raheem również ma to wszystko, choć nie zawsze to pokazuje. Juergen zamierza wydobyć ze swoich zawodników to, co najlepsze. Ich kooperacja mogłaby być spełnieniem marzeń - podsumował agent.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
zdzislawz
Zarejestrowany od: 940 dni
Ilość komentarzy: 4884
Oceny: +48190
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund
20.10.2015 / 19:03:48
Szkoda że Sterling odszedł z LFC