betclic

Menedżer Swansea: Przechodzimy ciężki okres

Ostatnia aktualizacja: 07/11/16 17:08, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Doha Stadium Plus Qatar, wikicommons

Swansea City przegrało u siebie z Manchesterem United 1:3 w niedzielnym meczu Premier League. Bob Bradley, menedżer "Łabędzi", powiedział, że jego drużyna nie zrobiła wystarczająco dużo, aby powalczyć o pozytywny wynik.

- Jest jedyny sposób, aby uzyskać wsparcie kibiców. Jest nim lepsza gra i zdobywanie punktów. Zawodnicy i trenerzy muszą skoncentrować się na tym, nad czym mają kontrolę. Jak gramy, jak rywalizujemy i jak walczymy o punkty - powiedział Bradley, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Jeśli kibice byli źli w przerwie, to ich rozumiem. Nie zrobiliśmy wystarczająco dużo, aby ich zdobyć w żaden sposób. Musimy być szczerzy odnośnie pracy, jaką trzeba wykonać - podkreślił amerykański szkoleniowiec.

- Musimy osiągnąć kilka pozytywnych wyników. Kiedy nam się to uda raz lub dwa, to wszyscy powiedzą, że wreszcie udało nam się coś zmienić. Teraz jednak przechodzimy ciężki okres - przyznał.

- Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę, w jakim miejscu jesteśmy. Nie można się ukrywać w tej sytuacji. Znamy wszystkie rzeczy, w których musimy się poprawić
- podkreślił.

Drużyna z Walii zajmuje przedostanie miejsce w ligowej tabeli, tracąc do bezpiecznej strefy sześć punktów. 19 listopada zagra na wyjeździe z Evertonem.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
RedPanda
Zarejestrowany od: 1035 dni
Ilość komentarzy: 1115
Oceny: +5887
Kibicuje:
Dania Everton Tottenham Hotspur Swansea City AFC Węgry Islandia Feyenoord Walia
07.11.2016 / 18:12:01
"Musimy osiągnąć kilka pozytywnych wyników. Kiedy nam się to uda raz lub dwa, to wszyscy powiedzą, że wreszcie udało nam się coś zmienić."

To jakiś żart? Wygrywać raz czy dwa to za mało żeby utrzymać się w środku tabeli, a Swansea od dawna mierzy w ten cel z powodzeniem. Bradley niestety nie. Niech go ktoś już zwolni.
Junior starszy
kleszczu321
Zarejestrowany od: 176 dni
Ilość komentarzy: 179
Oceny: +1454
Kibicuje:
Manchester City Bayern Monachium Lech Poznań Polska
07.11.2016 / 17:22:10
Najbardziej mi szkoda Fabiańskiego...gość który był jednym z najleprzych bramkarzy na euro być może będzie musiał walczyć o utrzymanie w lidze:(

Tabela