betclic

Menedżer Swansea: Ten mecz jest jak finał pucharu

Ostatnia aktualizacja: 09/12/16 18:22, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Christopher Elkins, wikipedia

Swansea City podejmie Sunderland AFC w sobotnim meczu 15. kolejki angielskiej Premier League. Bob Bradley, menedżer „Łabędzi”, traktuje te spotkanie jak finał pucharu. 

Drużyna z Walii przed tygodniem przegrała na wyjeździe z Tottenhamem Hotspur 0:5 i wróciła na ostatnie miejsce w tabeli, bowiem wyprzedził ją najbliższy rywal, który ma dwa punkty więcej. 

- Kontynuuję swoją pracę w każdy możliwy sposób, aby pomóc drużynie się poprawić. Podbuduję chłopaków i powiem im: „Dawajcie, możecie to zrobić” - powiedział Bradley, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową. 

- Zamierzam cały czas walczyć. W taki sposób pracuję. Na koniec dnia w tej pracy liczą się tylko wyniki. Trudno jest osiągać dobre rezultaty, jeśli przychodzi się i przejmuje zespół, który sobie nie radzi. Jeszcze trudniej jest je osiągać w Premier League - stwierdził amerykański szkoleniowiec. 

- Na to się jednak pisałem, kiedy podjąłem się tej pracy. Wiedziałem, że to będzie wielki test i nadal tak jest. To jednak nie problem - przyznał.

- Mieliśmy serię kilku meczów, w których graliśmy solidnie i w doskonałym świecie chcielibyśmy to kontynuować. Ten najbliższy wielki mecz jest dla nas jak finał pucharu. Trzeba być pewnym, że ma się chłopaków, którzy są gotowi na takie wyzwanie - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 361 dni
Ilość komentarzy: 2790
Oceny: +16136
Kibicuje:
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
09.12.2016 / 18:59:36
No jak z nimi Łabędzie nie wygrają to ciężko będzie im się utrzymać. Zazwyczaj drużyny które są na spadku w święta spadają na koniec sezonu

Tabela