betclic

Menedżer West Hamu: Payet jest doskonały

Ostatnia aktualizacja: 15/09/15 13:31, Komentarzy: 1

0
1
Fot. joshjdss, wikicommons

Slaven Bilić nie szczędził pochwał pod adresem Dimirtiego Payeta. Menedżer West Hamu latem ściągnął Francuza do swojego klubu.

- Payet jest doskonałym pomocnikiem, który może zadecydować o przebiegu spotkania. Sprawia również, że pozostali piłkarze zaczynają grać lepiej. Właśnie tego powinno się oczekiwać od zawodnika - powiedział Chorwat, cytowany przez "Sky Sports".

- Ważne, aby piłkarze nie byli indywidualistami, tylko potrafili współpracować z resztą zespołu. Znam go od dawna, już w poprzednim roku próbowałem pozyskać go do Besiktasu, ale było to niemożliwe. Teraz też nie do końca wierzyłem, że to się uda - dodał.

W poniedziałek 28-letni Francuz strzelił dwa gole w meczu z Newcastle United, czym zapewnił swojej drużynie komplet punktów. "Młoty" wygrały 2:0 i awansowały na piąte miejsce w tabeli.

- To zwycięstwo jest dowodem na to, że dokonaliśmy odpowiednich transferów i jesteśmy na dobrej drodze. Potrzebujemy udanego sezonu i drużyny, która potrafi bronić i atakować oraz przeważać w posiadaniu piłki. Ciągle nad tym pracujemy - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
zdzislawz
Zarejestrowany od: 886 dni
Ilość komentarzy: 4878
Oceny: +48125
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund
15.09.2015 / 13:52:53
Pokazał klasę

Tabela