betclic

Mertens: Z Legią stanęliśmy na wysokości zadania

Ostatnia aktualizacja: 11/12/15 12:06, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Celso Pupo / Shutterstock.com

Dries Mertens w czwartkowym meczu przeciwko Legii Warszawa zdobył dwie fantastyczne bramki po uderzeniach z dystansu, prowadząc SSC Napoli do efektownego zwycięstwa 5:2 na zakończenie fazy grupowej Ligi Europy.

Ekipa z południa Włoch po raz drugi w ten sposób okazała się tej jesieni lepsza od wicemistrzów Polski i przed losowaniem par 1/16 finału może liczyć na teoretycznie słabszego przeciwnika.

- Pokazaliśmy, że mamy konkurencyjną drużynę. Tego wieczoru zwłaszcza Ci, którzy dotychczas rzadziej występowali, stanęli na wysokości zadania -
podkreślił Mertens cytowany przez oficjalną stronę SSC Napoli.

- Cieszymy się ze zwycięstwa w całej grupie, a także z wszystkich punktów i rekordu bramek, jakie zdobyliśmy w obecnych rozgrywkach. Moim celem był dobry występ i pokazanie, że po kontuzji jestem gotowy grać na pełnej wydajności. Jestem zadowolony z obu dobrze wykonanych zadań - podkreślił reprezentant Belgii.

- Teraz musimy dalej podążać w tym samym kierunku. W niedzielę czeka nas ciężki mecz z Romą. To dla nas wielkie wyzwanie i musimy dać z siebie wszystko - podsumował Mertens.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!