3:0! Chiellini podwyższa prowadzenie Juventusu!

cristiano barni/Shutterstock
W jedynym dzisiejszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów Juventus na własnym stadionie mierzy się z Barceloną.

Strzelanie w Turynie już w siódmej minucie zaczął Paulo Dybala. Juan Cuadrado dostał piłkę na prawym skrzydle, wpadł w pole karne, zagrał do argentyńskiego napastnika, a ten momentalnie uderzył po długim słupku i pokona golkipera Barcelony.

Kilkanaście minut później mieliśmy już 2:0. Mario Mandzukić wycofał piłkę z lewego skrzydła, a Argentyńczyk zdobył bramkę po uderzeniu z szesnastego metra.

Na początku drugiej połowy na 3:0 podwyższył Giorgio Chiellini. Włoch pokonał Ter Stegena po uderzeniu głową.

Składy poszczególnych drużyn:

Juventus FC: Buffon, Alves, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro, Pjanic, Khedira, Cuadrado, Mandzukic, Dybala, Higuaín

FC Barcelona: Ter Stegen; Pique, Umtiti, Mathieu; Roberto, Mascherano, Rakitic; Iniesta; Messi, Neymar, Suarez