betclic

Messi: Mascherano bywa szalony. Wtedy siedzimy cicho

Ostatnia aktualizacja: 11/10/15 17:04, Komentarzy: 2

0
2
Fot. AGIF / Shutterstock.com

Lionel Messi ujawnił, że w niektóre dni najlepiej jest unikać jego klubowego i reprezentacyjnego kolegi, Javiera Mascherano.

Defensywny pomocnik FC Barcelona, wspólnie z Nicolasem Miguelezem opublikował książkę pt. "Piętnaście szczebli przywództwa". Przedmowę napisał właśnie Messi, który zdradził w niej nieco szczegółów dotyczących swojego przyjaciela.

- Mascherano ma swoje dni. Czasami przychodzi i ma ochotę na rozmowy i opowiadanie żartów, a niekiedy miewa momenty, w których staje się szalony - napisał Messi w prologu książki.

- Kiedy tak się dzieje, lepiej się do niego nie odzywać. Patrzymy na niego i nikt z nas nie ma odwagi, aby wypowiedzieć choć słowo - kontynuował.

- "Masche" wie, jak radzić sobie w każdej sytuacji. To niezwykle pozytywny lider. Podczas mundialu w Brazylii to ja nosiłem opaskę kapitańską, ale on był przy mnie przez cały czas, naprawiając każdy błąd. To, co Argentyna osiągnęła w tym turnieju, w dużej mierze było jego zasługą - dodał.

- Kompromis i poświęcenie ze sobą nie negocjują. Każdego dnia trzeba wstawać z myślą o podbiciu świata - zaznaczył gwiazdor Barcy.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
Temakan
Zarejestrowany od: 1010 dni
Ilość komentarzy: 53
Oceny: +276
Kibicuje:
Arsenal Londyn AC Milan
11.10.2015 / 18:58:29
Jak w Barcelonie są same karły i chuderlaki, to się nie dziwię ,że nikt mu się nie postawi.
W ogóle Masherano jest też wg. mnie za niski i za wolny na obronę/cdm.
Kluczowy zawodnik
qrviq
Zarejestrowany od: 923 dni
Ilość komentarzy: 1706
Oceny: +37811
Kibicuje:
SG Dynamo Dresden Vitesse Real Madryt Real Madrid II
11.10.2015 / 18:20:04
Ja też marszczę rano.

Tabela