Messi się nie zatrzymuje! Kolejny kapitalny mecz w Interze Miami. Dwa razy trafił do siatki [WIDEO]

Twitter screen
Leo Messi zalicza kapitalne wejście do Interu Miami. Tym razem Argentyńczyk poprowadził swój nowy zespół do zwycięstwa w meczu z Orlando City.
Inter Miami i Orlando City walczyły o awans do 1/8 finału Leagues Cup. Wcześniej drużyna reprezentowana przez aktualnego mistrza świata bez większych problemów awansowała z grupy, a Messi w dwóch meczach zanotował bilans trzech goli i jednej asysty.
Teraz rozgrywki weszły w fazę pucharową i na etapie 1/16 finału Inter Miami w dobrym stylu pokonał Orlando City 3:1.
Wynik meczu już w 7. minucie otworzył niezawodny Messi, który wykorzystał dobre dogranie Roberta Taylora i z bliska wpakował piłkę do siatki.
Inter Miami długo nie cieszył się z prowadzenia. Dziesięć minut później było już 1:1, bo sposób na pokonanie bramkarza Interu znalazł Cesar Araujo. Jeszcze w pierwszej połowie Messi ponownie zapisał się w protokole arbitra, choć tym razem przez otrzymaną żółtą kartkę.
O losach meczu zadecydowała druga połowa, w której ekipa z Miami podkręciła tempo. W 51. minucie sędzia podyktował rzut karny i co ciekawe, do piłki nie podszedł Messi, a Josef Martinez. Wenezuelczyk się nie pomylił i było 2:1 dla Interu.
Ostatnie słowo należało już jednak do byłego gwiazdora Barcelony i PSG. Najlepszy piłkarz ostatniego mundialu otrzymał piłkę w polu karnym, znakomicie złożył się do strzału z woleja i podwyższył na 3:1.
Kibice nie zobaczyli już więcej bramek. Inter Miami pokonał Orlando City 3:1 i w 1/8 finału Leagues Cup zmierzy się z FC Dallas.
Inter Miami - Orlando City 3:1 (1:1)