Messi znowu strzela z wolnego i zapewnia Barcelonie awans [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 11/01/17 23:07, Komentarzy: 39

1
39

FC Barcelona pokonała 3:1 Athletic Bilbao w rewanżowym spotkaniu - porażka 1:2 w pierwszym meczu - i awansowała do ćwierćfinału Pucharu Króla.

Gospodarze na prowadzenie wyszli w 35 minucie. Neymar dośrodkował do Luisa Suareza, a ten popisał się kapitalnym uderzeniem z powietrza.

Na początku drugiej połowy mieliśmy już 2:0. W 48 minucie w polu karnym faulowany był Neymar, który chwilę później wykorzystał rzut karny.

Trzy minuty później zupełnie niespodziewanie kontaktowego gola strzelili goście. Gorka Elustondo dośrodkował z prawej strony boiska, a po uderzeniu głową Jaspera Cillesena pokonał Enric Saborit.

W 78 minucie losy spotkania rozstrzygnął Lionel Messi. Argentyńczyk, tak jak w ligowym spotkaniu z Villarreal, zdobył bramkę z rzutu wolnego i zapewnił swojej drużynie awans do ćwierćfinału Pucharu Króla.

12.01.2017 / 09:33:15
Można go kochać, można nienawidzić, ale przyznać trzeba, że gościa z piłką przy nodze stać na rzeczy niesamowite.
12.01.2017 / 07:20:10
To był czwarty wolny LM w tym meczu... Poprzednie trzy strzelał zawsze w swój "lewy" róg...żaden z tych trzech nawet nie był blisko celu.. Zobaczcie na powtórkę, bramkarz od razu idzie do tego właśnie rogu.. A tu taka supryza.. Szacun, co tu więcej dodawać.
Oceny: +2851
Argentyna Manchester City Borussia Dortmund FC Barcelona Atlético Madryt Sevilla
12.01.2017 / 04:36:24
Awans to raczej Neymar zapewnil, asysta, wywalczony rzut karny,
nie pamietam kto byl skoszony na wolny (moze tez Ney, ktory jebnął Lionel, tak czy siak, piekny wolny :)
xcede
Zarejestrowany od: 113 dni
Ilość komentarzy: 84
Oceny: +212
Manchester United Tottenham Hotspur Bayern Monachium Inter Mediolan Real Madryt FC Barcelona
/ -20
Ogladalem dzieki linkowi na meczykach. Dziekuje meczyki.pl suarez zajebista buda neymar zajebiste wejscie w pole karny przed karnym. A gdyby zjebal tego karnego to by byla z niego beka wieksza niz z zazy. Gol messiego najgorzej wypadl
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 277 dni
Ilość komentarzy: 2347
Oceny: +12657
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
11.01.2017 / 23:39:42
Oczywiście geniusz Messiego. Tylko po jakiego uja PILNE? Pilne to może być wygranie TCS przez Stocha nie zagraniczna Barcelona która awansuje do 1/8. Troche szacunku Admin.
dinodub
Zarejestrowany od: 1513 dni
Ilość komentarzy: 17
Oceny: +98
11.01.2017 / 23:45:30
Masz trochę racji, ale czy zdarza się często w futballu, że któryś piłkarz strzela trzeci mecz i trzeci gol i to z wolnego?
Oceny: +1156
Manchester United PSG Borussia Dortmund Juventus Turyn Legia Warszawa Polska FC Barcelona
11.01.2017 / 23:28:56
Brawo Messi Geniuszu :D
Cappy123
Zarejestrowany od: 373 dni
Ilość komentarzy: 627
Oceny: +3815
Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Stoke City Sporting Lizbona Valencia Real Madryt Athletic Bilbao Villarreal
11.01.2017 / 23:24:58
Do 3 razy sztuka :) 2 pierwsze troche nad poprzeczka , a ten strzał znowu tak dokładny ze żaden bramkarz tego nie wyjmie
athletic - 3 gol -> sztuka
Czwarty gol z wolnego w kolejnym meczu nie bedzie w mysl tego przyslowia juz sztuką - to będzie kurna MAGIA xD
krykmi
Zarejestrowany od: 874 dni
Oceny: +97
12.01.2017 / 06:18:29
no i tyle mu zostało. Może utworzą specjalną nagrodę dla najlepszego strzelca wolnych, to jedyna nagroda jaka może dostać w przyszłosci :D:D
Punek
Oceny: +199
11.01.2017 / 23:24:40
"Neymar gdyby był fair wobec obrońców to wrzuciłby kierunkowskaz przy dryblingu" :D
Neemoo12
Zarejestrowany od: 774 dni
Ilość komentarzy: 23
Oceny: +176
Argentyna Barcelona Liverpool FC AS Monaco Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Lech Poznań Polska Porto
11.01.2017 / 23:20:16
I widzicie ile są warte te całe złote kulki :D Geniusz jest z Camp Nou ;)
krykmi
Oceny: +97
12.01.2017 / 14:57:22
aha czyli karła 5 złotych piłek też jest nic nie wartych według Ciebie? masz rację! bo boli! :D
Oceny: +409
Arsenal Londyn Liverpool FC Borussia Dortmund AC Milan PSV Eindhoven FC Barcelona
11.01.2017 / 23:15:37
Messiego geniusz w wolnych to nie tylko opanowany precyzyjny strzal ale i to ze strzela w tym kierunku i w taki sposob ze zaden czlowiek by sie nie spodziewal
11.01.2017 / 23:12:14
Mecz super emocje z obu stron kolejny objaw geniuszu Messiego nie mam pytań dla niego wolny jest pewniejszy niż dla nie których karny :D Brawo!
LSLMN
Oceny: +409
11.01.2017 / 23:17:10
Dla niego wolny jest pewniejszy niz sam jego karny wyglada to tak ze przy karnch sie nie stara bo zalatwe gole by mu wpadly :D
manieqxxx
Zarejestrowany od: 1617 dni
Ilość komentarzy: 1684
Oceny: +10475
11.01.2017 / 23:12:05
Messi, jak dobre wino, im starszy, tym lepszy. Brawo Barcelona! Oby to był impuls w dobrym kierunku.
11.01.2017 / 23:11:11
Najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej:)
Hoekinso
Zarejestrowany od: 350 dni
Ilość komentarzy: 225
Oceny: +492
Argentyna Manchester City Niemcy Inter Mediolan FC Barcelona
11.01.2017 / 23:11:02
Powinno być 4:1 bo sędzia nie uznał prawidłowej bramki Suareza w pierwszej połowie. Geniusz Leo ratuje Barcelonę przed dogrywką, za co Ronaldo dostaje te wyróżnienia to nie wiem. Messi jest zdecydowanie najlepszy. Najlepiej wykonujący rzuty wolne zawodnik na świecie, różnych Ronaldów Baleów czy Pjaniciów możecie schować do kieszeni. Dobry mecz Neymara, gol i asysta ale irytuje mnóstwo jego strat ale nie tylko jego bo mnóstwo, za dużo niedokładności w grze widać u niego, jak i u Iniesty i Suareza. A ta setka pod koniec Denisa to dramat.
11.01.2017 / 23:41:04
Ludzie powinni docenić to, że widzą go teraz w telewizji. Żyjemy w czasach najlepszego piłkarza na świecie z historii. A na żywo to magia, magia Camp Nou.
12.01.2017 / 00:41:55
oczywiście cycu że mówi coś ale oni byli trzy razy wolniejsi od Leo mieli trzy sekundy więcej na podjęcie jakiejkolwiek decyzji a na przeciwko siebie mieli obrońców takich jacy dzisiaj biegają po polskiej drugiej lidze do tego Messi drybluje rozgrywa podaje strzela i to wszystko robi genialnie