betclic

Miazga: Chcę być najlepszym piłkarzem Ameryki

Ostatnia aktualizacja: 23/03/16 10:05, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Matthew Izzo, wikicommons

Amerykanin polskiego pochodzenia Matt Miazga, który pod koniec stycznia podpisał kontrakt z Chelsea, na razie nie zadebiutował w barwach The Blues. Wychowanek New York Red Bulls zapewnia jednak, że jest cierpliwy.

- Muszę mieć pewność, że kiedy otrzymam swoją szansę, przekonam trenerską kadrę do siebie i zacznie ona na mnie stawiać. dzięki treningom czuję się dużo lepszym piłkarzem, ćwiczę przecież z zawodnikami światowej klasy - przyznał w rozmowie z angielskimi mediami.

- Dzięki transferowi na Stamford Bridge chciałem sprawdzić się w Europie. Moją ambicją jest bycie najlepszym piłkarzem Ameryki, dlaczego więc nie miałbym grać w jednym z największych klubów na świecie?
- spytał retorycznie.

- W USA grałem regularnie, więc obecnie znajduję się w innej sytuacji, ale wciąż jestem młodym zawodnikiem który pracuje nad sobą i swoim talentem. Kilka razy siedziałem na ławce rezerwowych, w tym również podczas meczu z PSG, właśnie dla takich wielkich spotkań tutaj się znalazłem - podsumował były młodzieżowy reprezentant Polski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
bebdzia
Zarejestrowany od: 1549 dni
Ilość komentarzy: 3273
Oceny: +25587
Kibicuje:
Chelsea Londyn Polska
23.03.2016 / 10:16:10
Może otrzyma szansę w meczu z Aston Villa. Niewymagający to jest przeciwnik. Swoją drogą, jeśli w tym meczu nie zobaczę na boisku Pato, to stracę wiarę w Hiddinka...

Tabela