betclic

Michał Chrapek: Cieszę się, że dostałem szansę od trenera

Ostatnia aktualizacja: 28/04/16 14:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Pomocnik Lechii Gdańsk, Michał Chrapek przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż za każdym razem, gdy wychodzi na boisko stara się udowodnić trenerowi, że może na niego liczyć.

- Cieszę się, że w końcu dostałem szansę i za każdym razem staram się ją wykorzystać. Wychodząc na boisku robię wszystko, by udowodnić trenerowi, że się nie pomylił, a kolegom z zespołu pokazać, że mogą na mnie liczyć. Razem możemy osiągnąć coś fajnego
- powiedział 24-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

W poprzedniej kolejce podopieczni Piotra Nowaka przegrali na wyjeździe z Piastem Gliwice.
- Szkoda, że przydarzyła się nam ta przegrana, bo nasza dobra passa była fajnym przeżyciem. Mówi się jednak, że każda seria kiedyś się kończy, ale chcemy wrócić na właściwe tory już w Poznaniu. Trochę słabiej spisaliśmy się w Gliwicach, zwłaszcza na początku meczu, ale teraz koncentrujemy się na kolejnym przeciwniku. Nie myślimy już o tym, co było, bo wiemy, jak ważny jest mecz z Lechem - dodał.

- Wydaje mi się, że spotkanie będzie otwarte z obu stron, a przez to, dla kibiców, którzy zasiądą na trybunach i przed telewizorami, atrakcyjne. Musimy jednak przeanalizować popełnione w Gliwicach własne błędy i nie dopuścić, by w czwartek się powtórzyły. Prezentowaliśmy się w ostatnim meczach naprawdę dobrze, a dzięki zwycięstwu w Poznaniu możemy zmazać ostatnią porażkę. Wiadomo, że poznański zespół ciągle jest mistrzem Polski, więc fajnie byłoby wygrać na ich stadionie - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela