betclic

Michał Probierz: Chwała naszym kibicom

Ostatnia aktualizacja: 01/05/16 20:51, Komentarzy: 2

0
2
Fot. asinfo

W 34. kolejce Ekstraklasy Jagiellonia Białystok wygrała przed własną publicznością z Podbeskidziem Bielsko-Biała 3:2. Na pomeczowej konferencji prasowej trener "Jagi", Michał Probierz nie krył zadowolenia z końcowego rezultatu.

- Po pierwsze to chcę pogratulować zespołowi morale, bo znów pierwsi tracimy bramkę, znów nie wykorzystujemy dobrych sytuacji, ale tym razem udało nam się podnieść. Po wyrównującej bramce Dawida Szymonowicza wiedziałem, że w końcu szczęście musi się do nas uśmiechnąć. Nie można mieć cały czas pecha - powiedział 43-letni szkoleniowiec, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Chwała zawodnikom za to, iż mimo, że pierwsi padli, to jednak udało im się powstać. Wiedzieliśmy jak dziś zagra Podbeskidzie. Wiedzieliśmy, że zagra trójką obrońców, dlatego staraliśmy się wykorzystywać boczne sektory boiska, ale nie mogliśmy zdobyć bramki z akcji. Po stracie drugiego gola pewnie wszyscy już nas skreślili, dlatego tym bardziej chwała naszym kibicom, którzy do końca byli naszym dwunastym zawodnikiem. Wierzyli w nas do końca i nawet w trudnych momentach nikt nie gwizdał. Wszyscy pomagali - dodał.

- Mimo, że jeszcze się nie utrzymaliśmy, to zrobiliśmy ku temu duży krok. Jedziemy naładowani do Krakowa. Chcemy się zrewanżować. Na pewno wróciły humory, ale się nie rozluźniamy. Przygotowujemy się do ważnego piątkowego meczu w Krakowie, a później we wtorek chcemy zapewnić sobie utrzymanie przy własnych kibicach - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1393 dni
Ilość komentarzy: 8265
Oceny: -8478
01.05.2016 / 20:57:13
Teraz wyjazd i wpierdol.Ostatni mecz bedzie decydowal o spadku.Probierz czuje gowno nosem i juz przygotowuje sobie nowe gniazdko w razie czego.(w Gorniku?)
Kapitan
Blackrist
Zarejestrowany od: 1695 dni
Ilość komentarzy: 3470
Oceny: +19528
Kibicuje:
Jagiellonia Białystok Polska
02.05.2016 / 12:35:16
W dupę sobie wsadź te swoje proroctwa.