betclic

Probierz: Interesuje nas pełna pula

Ostatnia aktualizacja: 28/09/15 08:02, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Jagiellonia Białystok zmierzy się już w najbliższy poniedziałek z Pogonią Szczecin w ramach 10. kolejki Ekstraklasy. Na przedmeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec żółto-czerwonych, Michał Probierz przyznał, iż w spotkaniu z Portowcami celują oni w komplet punktów.

Ewentualne zwycięstwo Jagi na terenie niepokonanej do tej pory drużyny będzie oznaczać, iż przesuną się oni w ligowej tabeli na drugie miejsce. Ustępować będą tylko Piastowi Gliwice, który ma na swoim koncie 24 oczka.

- Nasz cel jest jeden, czyli wygrana. Jedziemy do Szczecina po trzy punkty. Portowcy nie przegrali jeszcze w lidze, więc nie są przypadkowym zespołem. Zadanie nie będzie łatwe, ale interesuje nas pełna pula - powiedział Michał Probierz, cytowany przez "jagiellonia.pl".

- Spotkanie pucharowe jest już za nami. Wiedzieliśmy, że mecz z Miedziowymi będzie bardzo trudny. Zagłębie miało bowiem przerwę między spotkaniami aż o dwa dni dłuższą, co na tym poziomie robi różnicę. Oczywiście ci, którzy zagrali w środę zawiedli, a my mamy pewien pogląd na obecną dyspozycję zespołu. To jest już za nami, a najważniejsze, aby chłopaki zregenerowali się przed spotkaniem z Pogonią - zaznaczył.

- Skupiamy się na realizacji naszych zadań. Po prostu chcemy zaprezentować się z możliwie najlepszej strony i przygotować do kolejnego meczu - dodał 43-latek, który ujawnił także, iż w poniedziałek nie będzie mógł skorzystać z usług Łukasza Sekulskiego.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela