betclic

Michał Probierz: Każdy chce zdobyć puchar

Ostatnia aktualizacja: 09/08/16 12:35, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- To pierwszy krok do finału na Stadionie Narodowym. Wiadomo, że każdy chce zdobyć puchar. Zrobimy wszystko, żeby w Krakowie zapewnić sobie awans - powiedział przed meczem z Cracovią w Pucharze Polski trener Jagiellonii Białystok, Michał Probierz.

Pierwszy gwizdek sędziego nad stadionem w stolicy Małopolski rozbrzmi we wtorek o godzinie 20:30. Arbitrem tego spotkania będzie Tomasz Wajda z Żywca.

- Cracovia to bardzo wymagający i trudny rywal, szczególnie na własnym terenie. Teraz po wygranych derbach Krakowa z Wisłą na pewno dodatkowo nabrał pewności i wiary w siebie. Od początku sezonu, może prócz tej wpadki pucharowej, krakowianie prezentują się bardzo dobrze
- stwierdził były opiekun Wisły Kraków, cytowany przez "jagiellonia.pl".

- Ten wyjazd na pewno nieco krzyżuje nam plany w mikrocyklu przed kolejnym wyjazdem ligowym na mecz do Płocka. Tak czy inaczej, chcemy wygrać w obu najbliższych meczach, zrobimy wszystko, żeby dobrze przygotować zespół do rywalizacji w Pucharze Polski, by do Białegostoku wracać w dobrych nastrojach - zaznaczył.

- To pierwszy krok do finału na Stadionie Narodowym. Wiadomo, że każdy chce zdobyć puchar, każdy jest zmotywowany. Poprzednim razem mieliśmy lepszy terminarz, a odpadliśmy już w drugiej rundzie, teraz terminarz jest mniej sprzyjający, ale zrobimy wszystko, żeby w Krakowie zapewnić sobie awans do kolejnej rudny
- dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
pryszczata_bestia
Zarejestrowany od: 1313 dni
Ilość komentarzy: 728
Oceny: +3946
Kibicuje:
Warta Poznań Wigry Suwałki
09.08.2016 / 14:25:51
Probierz fajnie skleja to co zastaje, wprowadza młodych. Na siłę nie kupuje zagranicznego szrotu. Oby tak dalej...