betclic

Michał Probierz: Musimy docenić ten punkt

Ostatnia aktualizacja: 25/04/16 07:52, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Jagiellonia Białystok zremisowała przed własną publicznością z Górnikiem Zabrze 0:0 w ramach 33. kolejki Ekstraklasy. Na pomeczowej konferencji prasowej trener "Jagi", Michał Probierz przyznał, że to spotkanie kosztowało go sporo nerwów.

- Nie tak sobie wyobrażaliśmy początek tego spotkania, ale po zawodnikach widać było ciężar gatunkowy tego meczu. Mało z nich brało ciężar gry na siebie, nie wychodziliśmy na pozycje. Górnik miał swoje sytuacje, ale na szczęście ich nie wykorzystał. Jedną z nich miał Kante, który w swojej sytuacji zagrał ręką. Dobrze, że to zostało wybronione - powiedział 43-letni szkoleniowiec, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- W drugiej połowie zagraliśmy lepiej, stworzyliśmy sobie sytuacje, groźnie. Trenujemy dogrania z boku w pole karne, ale dzisiaj to nie wychodziło. Czasem trzeba docenić punkt. Wiem, że taki mecz kosztuje wszystkich dużo nerwów. Zdajemy sobie z tego sprawę
- dodał.

- Utrzymaliśmy dystans nad strefą spadkową i zrobiliśmy punkt nad Podbeskidziem, które po rundzie zasadniczej było od nas wyżej. Trzeba zamknąć temat utrzymania za tydzień, w meczu z Podbeskidziem - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!