betclic

Michał Probierz: Waldek to cwany lis

Ostatnia aktualizacja: 23/07/16 09:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

 - Chcemy cały czas grać, tak jak to robiliśmy w drugiej połowie meczu przy Łazienkowskiej. W trakcie i po meczu zastanawialiśmy się z czego wynikało to, jak zaprezentowaliśmy się w pierwszych 45 minutach nowego sezonu. Wydaje mi się, że wyciągnęliśmy odpowiednie wnioski i postaramy się przełożyć to na jutrzejszy mecz z Ruchem – mówi przed sobotnim spotkaniem z Niebieskimi, trener Jagiellonii Białystok – Michał Probierz, cytowany przez oficjalną stronę klubową.

- Przed nami niełatwe zadanie. Ruch Chorzów to bardzo solidna drużyna, która jak pamiętamy, końcówkę poprzedniego sezonu spędziła grając w górnej ósemce. Mają kilku solidnych zawodników, z długą przeszłością w Ekstraklasie, a przede wszystkim uczestnika Euro, na którego musimy szczególnie uważać – ocenia trener Jagi.

Mecz z Ruchem to także okazja do kolejnej konfrontacji z dobrym znajomym z ekstraklasowych boisk – trenerem Waldemarem Fornalikiem. - Waldek jest bardzo doświadczonym trenerem, to były selekcjoner naszej kadry. Posiada bogate doświadczenie i jest cwanym lisem, dlatego jak słyszę, że daje jakieś „wypuchy” z Mazkiem i Burligą, to mnie to nie dziwi (śmiech). Od trenera Fornalika zawsze się dużo uczyłem, tego cwaniactwa również – przyznaje z uśmiechem szkoleniowiec Żółto-Czerwonych.

Źródło: jagiellonia.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!