betclic

Michał Probierz: Zawiodła skuteczność

Ostatnia aktualizacja: 07/05/16 09:28, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Zaczęliśmy bardzo dobrze to spotkanie. Wyeliminowaliśmy atuty Wisły, wyprowadziliśmy kilka kontr. Niestety, zawiodła skuteczność - powiedział po meczu z Białą Gwiazdą trener Jagiellonii, Michał Probierz.

Szkoleniowca "Żółto-Czerwonych" najbardziej zabolała akcja, po której jego podopieczni stracili gola.
- Przed pierwszym gwizdkiem uczulaliśmy naszych piłkarzy, że Wisła bardzo dobrze przechodzi z obrony do ataku. Tak było w tej sytuacji. Gospodarze stworzyli sobie sytuację po naszym rzucie rożnym. Co ciekawe, kilka chwil później role się odwróciły, ale Przemek Frankowski w przeciwieństwie do Pawła nie zachował zimnej krwi - stwierdził szkoleniowiec cytowany przez oficjalną stronę białostoczan.

Pomimo porażki, Probierz widzi również pozytywne aspekty. - Walczyliśmy do końca o zmianę rezultatu. Dzisiaj nam nie wyszło, ale cieszy lepszy styl. Mamy młody zespół, wprowadzamy Mystkowskiego i Świderskiego. Cieszy, że Szymonowicz nie spalił się na tak trudnym terenie. Z drugiej strony nie możemy za każdym razem liczyć na Konstantina Vassiljeva. Inni również muszą wziąć na siebie odpowiedzialność za zdobywanie bramek. We wtorek gramy u siebie z Termaliką i chcemy definitywnie przed własną publicznością zamknąć temat naszego utrzymania w Ekstraklasie - przyznał były opiekun krakowian.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!