betclic

Michniewicz: Czujemy niedosyt

Ostatnia aktualizacja: 26/07/15 19:28, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Roger Gorączniak, wikipedia

Szkoleniowiec Pogoni Szczecin Czesław Michniewicz po zremisowanym spotkaniu ze Śląskiem Wrocław (1:1) żałował, że jego zespół nie wywalczył trzech punktów.

- Czujemy niedosyt. Zagraliśmy dobre spotkanie. Nie potrafiliśmy wykorzystać sytuacji. Były słupki i poprzeczki. Zdobyliśmy gola i wydawało się, że jesteśmy na dobrej drodze do zdobycia następnego. Przy prowadzeniu źle rozegraliśmy akcję, kiedy mogliśmy zdobyć drugą bramkę - podkreślił Michniewicz cytowany przez oficjalną stronę Pogoni.

Trener "Portowców" pochwalił jednak grę defensywy swojego zespołu.- Nasza obrona zagrała dobrze. Nie przypominam sobie akcji rywali w pierwszej połowie, a w drugiej przeprowadzili jedną, po której padł gol. Dodajmy, że bardzo dobrze rozegraną i trudno kogoś winić - zaznaczył. 

Szkoleniowiec nie ukrywał jednak rozczarowania wynikającego ze straconej bramki.- Śląsk ma za sobą już kilka spotkań. Miał swoje problemy. Wykorzystaliśmy brak koncentracji, ale sami nadzialiśmy się na kontrę. Bardzo żałuję tego wyniku - zakończył Michniewicz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela