betclic

Michniewicz: Graliśmy zbyt nerwowo

Ostatnia aktualizacja: 29/11/15 10:47, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Pogoń Szczecin zremisowała na wyjeździe 0:0 ze Śląskiem Wrocław w meczu siedemnastej kolejki Ekstraklasy. Trener gości Czesław Michniewicz powiedział na konferencji prasowej, że mimo braku goli, spotkanie stało na wysokim poziomie.

– Mecz był toczony w dobrym tempie. Żadna z drużyn nie chciała zadowolić się remisem. Przed spotkaniem nie interesowało nas zdobycie jednego punktu. Mieliśmy swoje dobre momenty, ale nie potrafiliśmy strzelić gola. Mieliśmy również trochę szczęścia, bo rywale trafili w słupek. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, ale gra zawodników mogła się podobać – powiedział Michniewicz.

Pogoń nie potrafi odnieść zwycięstwa w Ekstraklasie od sześciu spotkań. Ostatni raz "Portowcy" pokonali rywali 2 października.

– To trzeci mecz z rzędu, w którym nie udało nam się zdobyć bramki. Mamy coraz więcej okazji do strzelenia gola, ale nie potrafimy ich wykończyć. Zbyt dużo naszych sytuacji kończyło się przed polem karnym rywali. Graliśmy trochę zbyt nerwowo, ale jestem zadowolony ze sposobu rozgrywania akcji – dodał 45-letni trener.

Pogoń Szczecin zajmuje czwarte miejsce w Ekstraklasie. Ma szesnaście punktów straty do Piasta Gliwice. Kolejnym rywalem zawodników Michniewicza będzie Lechia Gdańsk.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela