betclic

Michniewicz: Kilka akcji rozpaliło trybuny

Ostatnia aktualizacja: 12/12/15 21:48, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Trener Pogoni Szczecin, Czesław Michniewicz, po zwycięstwie nad Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:0 cieszył się przede wszystkim z dobrej postawy swoich podopiecznych w defensywie. 

- Przede wszystkim chciałem podziękować wszystkim obecnym na stadionie, nie jest łatwo przyjść w połowie grudnia na mecz. Kilka akcji rozpaliło trybuny - podkreślił Michniewicz dla oficjalnej strony Pogoni, chwaląc przy okazji autora obu bramek. 

- Cieszę się, że Dwaliszwili zdobył te bramki. Na pewno była to dobra zmiana. Po powrocie z Łęcznej na jednym z treningów sygnalizował zwyżkę formy. Jego zasługa, że graliśmy lepiej w drugiej połowie - kontynuował trener "Portowców". 

- Do końca było nerwowo, bo jak przystało na Górali walczyli do końca. Jest postęp w grze w defensywie, bo udało się zagrać na zero. Przed nami mecz w Krakowie, na który wyjedziemy już w środę - zapowiada Michniewicz. 

Dzięki trzeciej wygranej z rzędu "Portowcy" umocnili się na czwartej pozycji w tabeli. Przed Świętami Bożego Narodzenia zmierzą się jeszcze na wyjeździe z Wisłą Kraków.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela