betclic

Michniewicz: Mamy pomysł na każdy mecz

Ostatnia aktualizacja: 22/04/16 18:59, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (piłkarze Pogoni)

Trener Czesław Michniewicz na konferencji przed sobotnim spotkaniem z Lechem Poznań zaprzeczył złym nastrojom w zespole:

- Ostatnia porażka nas martwi, ale nie załamuje. Wiemy, że jeszcze przed nami pięć bardzo ważnych spotkań. Zaczynamy od meczu z aktualnym Mistrzem Polski – Lechem Poznań. Mamy troszkę problemów kadrowych po ostatnim meczu. Adam Gyurcso narzeka na uraz pachwiny, Jarek Fojut musiał zejść w przerwie meczu i nie będzie go w osiemnastce na spotkanie z Lechem. Sebastian Murawski ma złamane żebra - powiedział cytowany przez oficjalną stronę szczecinian.

- Na pewno będziemy chcieli wykorzystać zawodników świeższych, którzy mniej grali, bo Lech to wymagający rywal. Marzymy o tym, żeby zagrać jak najlepsze spotkanie. Wierzymy, że sobota, godzina 20:30, to idealny termin dla kibiców. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i kibice stworzą wspólnie z nami widowisko. Marzymy o pierwszym zwycięstwie w grupie mistrzowskiej, które pozwoli nam z optymizmem patrzeć w przyszłość. Mamy nadzieję, że będzie to mecz, o którym będzie się długo mówiło w Szczecinie - dodał.

- Mamy pomysł na każdy mecz. Z kimkolwiek byśmy nie grali, założenie przed meczem jest takie, że chcemy wygrać. My chcemy pierwsi strzelać bramki, bo wtedy szanse na zwycięstwo są zdecydowanie większe - zakończył.

Źródło: pogonszczecin.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!