betclic

Michniewicz: Możemy grać jeszcze lepiej i skutecznej

Ostatnia aktualizacja: 01/04/16 21:38, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Trener Pogoni Szczecin Czesław Michniewicz po remisie 1:1 w Zabrzu z Górnikiem nie był do końca zadowolony z wyniku konfrontacji w pierwszym piątkowym spotkaniu 29. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy.

"Portowcy" po raz piętnasty w tym sezonie podzielili się punktami z rywalami i przesunęli się na trzecie miejsce w klasyfikacji. Rundę zasadniczą podopieczni Michniewicza zakończą starciem z Legią Warszawa. 

- Nie lubię chwalić zawodników indywidualnie, ale w tym przypadku muszę powiedzieć, że duet środkowych obrońców spisał się bardzo dobrze. Stracona bramka nie obciąża naszych stoperów. Był to nasz pierwszy mecz w takim ustawieniu obronnym i blok defensywny spisywał się dobrze - przyznał Michniewicz, cytowany przez oficjalną stronę Pogoni. 

- Mieliśmy dobry, żywy mecz. W przerwie rozmawialiśmy o tym, że możemy grać jeszcze lepiej i skutecznej. Po zmianie stron mieliśmy kolejne dobre akcje i żałuję, że w kilku sytuacjach nie oddawaliśmy strzałów - podkreślił opiekun "Portowców". 

- W naszym przypadku punkt niczego nie załatwia. Musimy zapunktować w ostatnim spotkaniu z Legią Warszawa. Po to, żeby zapewnić sobie przynajmniej czwarte miejsce i cztery mecze u siebie - dodał Michniewicz. 

(za pogonszczecin.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!