betclic

Michniewicz: Na półmetku wypadliśmy na plus

Ostatnia aktualizacja: 08/11/15 22:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Trener Pogoni Szczecin Czesław Michniewicz po przegranej z Legią w Warszawie 0:1 miał tylko drobne zastrzeżenia do piłkarzy formacji ofensywnej swojego zespołu. 

- W pierwszej połowie brakowało nam sytuacji, choć z biegiem czasu wyglądało to coraz lepiej. Bez bramki przy Łazienkowskiej ciężko o punkty - przyznał Michniewicz dla oficjalnej strony Legii. 

- Dziękuję piłkarzom za zaangażowanie, kilku młodych pokazało się z dobrej strony, zyskali bezcenne doświadczenie, przyszłość należy do nas - podkreślił opiekun "Portowców". 

- Na półmetku wypadliśmy na plus. W zespole doszło do wielu zmian, odeszło kilku doświadczonych piłkarzy, ale nowi szybko się wkomponowali. Przez większą część rundy nie przegrywaliśmy spotkań - zaznaczył trener Pogoni. 

- Nasza kadra jest bardzo wąska. Mistrz i wicemistrz przez całą rundę tracili dużo punktów, czego nikt się nie spodziewał. Liga się wyrównała, ale nie powiem, że na plus. Jeśli Legia i Lech nie potrafią zdominować tej ligi, mając takie budżety, to nie jest to dobry znak - podsumował Czesław Michniewicz. 

Pogoń po przerwie na reprezentację zmierzy się przed własną publicznością z Lechem Poznań.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!