betclic

Michniewicz: Niczego jeszcze nie mamy zagwarantowanego

Ostatnia aktualizacja: 21/09/16 13:03, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Przed sezonem niczego nie planowałem. W każdym spotkaniu do zdobycia są trzy punkty i to jest najważniejsze. Cieszy dobry start sezonu jak i również przywożone z dwóch ostatnich wyjazdów zwycięstwa – przyznał w swoim ostatnim wywiadzie szkoleniowiec Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, Czesław Michniewicz.

Ekipa z Małopolski po 9. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje bardzo wysokie trzecie miejsce. Jak do tej pory Słoniki mają na swoim koncie dziewiętnaście punktów, a więc tyle samo co liderująca w tym momencie Jagiellonia Białystok i druga Lechia Gdańsk.

– Na spokojną analizę naszych dokonań przyjdzie czas. Na razie koncentrujemy się na pracy. Sprzyja jej atmosfera panująca w klubie i drużynie. Stworzono nam bardzo dobre warunki. Staramy się jak najlepiej to wykorzystać. Panuje u nas umiarkowana radość. Obecny bilans niczego jeszcze nie gwarantuje – powiedział Czesław Michniewicz, cytowany przez "termalica.brukbet.com".

– Przed sezonem niczego nie planowałem. W każdym spotkaniu do zdobycia są trzy punkty i to jest najważniejsze. Cieszy dobry start sezonu jak i również przywożone z dwóch ostatnich wyjazdów zwycięstwa. Odnieśliśmy je po bardzo trudnych, meczach – kontynuował.

W defensywie mamy stabilność w postaci stoperów Kornela Osyry i Artema Putiwcewa Gdy tego ostatniego zabrakło w Szczecinie, to wszystko nam się posypało. W defensywie przyszedł do nas Guilherme. Jest z nami krótko, ale szybko wkomponował się w drużynę, co było m.in. widać w spotkaniu w Chorzowie. Wiem, że może nam jeszcze więcej dać – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 314 dni
Ilość komentarzy: 7194
Oceny: +20371
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
23.09.2016 / 05:54:05
Eeeeeeh jakże chciałbym aby to Legia Warszawa znalazła się na miejscu Termalici.

Tabela