betclic

Michniewicz o sparingu: Lubię takie mecze

Ostatnia aktualizacja: 10/01/16 13:47, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Pogoń Szczecin wygrała z Arkonią Szczecin 8:1 w sobotnim spotkaniu sparingowym. Po zakończeniu rywalizacji trener "Portowców", Czesław Michniewicz chwalił drużynę swoich rywali.

- To że zagraliśmy z Arkonią wynika z tego, że znam jej trenera. Jesteśmy kolegami od dłuższego czasu i gdy objął Arkonię, to żartowaliśmy, że moglibyśmy zagrać pierwszy sparing. Nie był nam potrzebny wymagający rywal. Arkonia w I połowie grała bardzo dobrze i przegrała minimalnie. W II odsłonie na boisko wszedł nasz teoretycznie mocniejszy skład, a w dodatku zabrakło im trochę sił. Doceniam chłopaków za to, że nie grali brutalnie i sędzia nie miał za dużo pracy. Na tym etapie omijanie kontuzji jest bardzo ważne - powiedział 45-letni szkoleniowiec cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Arkonia to zespół ze Szczecina, a wiem, że do tej pory mało było takich meczów z udziałem Pogoni. Lubię takie spotkania. Wystarczy spojrzeć na trybuny, było naprawdę wielu kibiców - dodał.

- Wiedzieliśmy, że dwa dni poświęcimy na badania i że boiska mogą być w różnym stanie. Nie odbyliśmy jeszcze żadnego treningu z piłką. To był właśnie bardziej trening niż mecz sparingowy - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!