betclic

Michniewicz: Początek sezonu będzie dynamiczniejszy

Ostatnia aktualizacja: 31/01/16 21:29, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Nie chcę niczego tłumaczyć. Wynik jest jaki jest. Straciliśmy trzy gole, a dwóch można było uniknąć - mówił szkoleniowiec Pogoni Szczecin Czesław Michniewicz po sparingu z Sigmą Olomuniec. 

Jak opiekun Dumy Pomorza ocenił przebieg tego starcia? - Strzeliliśmy bramkę kontaktową i mieliśmy kilka fajnych momentów, kiedy mogliśmy wyrównać. Dzień przed meczem był dla zawodników bardzo trudny. Nie przygotowywaliśmy się pod ten sparing, a wykonywaliśmy pracę, która ma dać efekt w lidze. Mecz był nagrodą za ciężką pracę. Momentami wyglądało to tak jak chcemy grać, ale tylko momentami. Były też sytuacje, w których ktoś się spóźniał, ktoś nie zdążył. To efekt zmęczenia. Następny tydzień będzie luźniejszy i początek sezonu będzie dynamiczniejszy i dokładniejszy w naszym wykonaniu, dzisiaj tego zabrakło - wyznał Michniewicz cytowany przez oficjalną witrynę szczecinian. 

- Chcieliśmy zobaczyć jak wygląda gra z dwójką napastników. Współpraca Zwoliński-Dwaliszwili momentami układała się całkiem dobrze. Nie będziemy jednak grali w takim ustawieniu przez resztę sezonu, ale czasami będziemy używać tej taktyki - dodał trener. 

- Żałuję bardzo, bo Ismael Traore stworzył z Rafałem Murawskim piękną okazję. Mogło być 2:2 i mecz ułożyłby się może inaczej. Traore to chłopak z potencjałem. Ma swój czas, żeby przekonać nas do przedłużenia umowy. Każdego dnia i w każdym sparingu musi udowadniać, że jest potrzebny - zaznaczył Michniewicz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!