betclic

Michniewicz: Przed nami przygotowania do spotkania z Legią

Ostatnia aktualizacja: 03/09/16 22:41, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- To był pożyteczny sparing – ocenił mecz z Sandecją Nowy Sącz, opiekun Bruk-Betu Nieciecza, Czesław Michniewicz. Chwalił również występ nowych zawodników, którzy w ostatnim czasie dołączyli do zespołu.

- Zagraliśmy na bardzo dobrze przygotowanej płycie. Spotkanie toczyło się w szybkim tempie. Było dla nas pożyteczne. W naszych barwach wystąpili dwaj ostatnio pozyskani piłkarze Brazylijczyk Guilherme i Słowak Roman Gergel. Pokazali się z dobrej strony - ocenił trener. 

- Michał Gliwa, bramkarz Sandecji Nowy Sącz, powiedział mi, że jest zaskoczony, że ten pierwszy, trafił do naszego klubu. Brazylijczyka pamięta z występów w ekstraklasie rumuńskiej, gdzie został wybranym najlepszym defensorem ligi. Oby w naszej lidze również tak się prezentował. On musi jeszcze popracować nad zgraniem z kolegami - zaznaczył Czesław Michniewicz. 

- Gergel zaliczył asystę. Wiem na co go stać. W naszym zespole nie będzie miał problemów z aklimatyzacją. Słowaków w naszej drużynie nie brakuje - przyznał.

- Zagraliśmy dziś na praktycznie na dwa składy. Cały czas na boisku przebywał tylko Przemysław Szarek. Teraz przed nami przygotowania do spotkania z Legią Warszawą i związane z tym oficjalne otwarcie stadionu. Chcemy, żeby wypadało  jak najlepiej - zakończył szkoleniowiec Termialiki.

(za termalica.brukbet.com)
Źródło: termalica.brukbet.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!