betclic

Michniewicz rozczarowany remisem z Cracovią

Ostatnia aktualizacja: 20/03/16 22:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Pogoń Szczecin zremisowała przed własną publicznością z Cracovią 2:2 w ramach 28. kolejki Ekstraklasy. Na pomeczowej konferencji prasowej trener "Portowców", Czesław Michniewicz nie krył rozczarowania końcowym rezultatem.

- Nie jesteśmy zadowoleni z wyniku. Marzyliśmy o trzech punktach. Kolejny raz zdobywamy pierwsi bramkę. To się szybko zemściło. Rezerwowy wszedł i szybko strzelił piękną bramkę. Ciężko nam się było pozbierać, ale odzyskaliśmy rytm - powiedział 46-letni szkoleniowiec, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Bardzo dobrze zaprezentował się Adam Gyurcso, który strzelił gola i wypracował kilka akcji. Szkoda, że przy stanie 1:0 Łukasz Zwoliński nie strzelił na 2:0. W przerwie dokonałem jednej zmiany, bo potrzebowaliśmy więcej ruchu na skrzydłach. Wszedł Mateusz Lewandowski, ale zaczęło się niefortunnie. Dawid Kort w pierwszym kontakcie zdobył gola. Były kolejne sytuacje, żeby zdobyć gola. Żałuję, że Wladimer Dwaliszwili i Łukasz Zwoliński bramki nie zdobyli, bo trafiają wszyscy tylko nie napastnicy - dodał.

- Na pewno nie jesteśmy szczęśliwi. Mamy mecze w Zabrzu i z Legią. Do ostatniej chwili będziemy walczyć o "czwórkę"
- zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela